carrillada

Kullanım örnekleri

carrillada
cheek
icon arrow

cheek

Phonetic: "/tʃiːk/"

Part Of Speech: noun


Definition: The soft skin on each side of the face, below the eyes; the outer surface of the sides of the oral cavity.


Definition: (usually in the plural) The lower part of the buttocks that is often exposed beneath very brief underwear, swimwear, or extremely short shorts.


Definition: Impudence.

Example: You’ve got some cheek, asking me for money!


Definition: One of the genae, flat areas on the sides of a trilobite's cephalon.


Definition: One of the pieces of a machine, or of timber or stonework, that form corresponding sides or a similar pair.

Example: the cheeks of a vice; the cheeks of a gun carriage


Definition: (in plural) The branches of a bridle bit.


Definition: Either side of an axehead.


Definition: The middle section of a flask, made so that it can be moved laterally, to permit the removal of the pattern from the mould.

icon arrow

cheek

Phonetic: "/tʃiːk/"

Part Of Speech: verb


Definition: To be impudent towards.

Example: Don't cheek me, you little rascal!


Definition: To pull a horse's head back toward the saddle using the cheek strap of the bridle.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!

İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.