nager

Kullanım örnekleri

nager
swim
icon arrow

swim

Phonetic: "/swɪm/"

Part Of Speech: noun


Definition: An act or instance of swimming.

Example: I'm going for a swim.


Definition: The sound, or air bladder, of a fish.


Definition: A part of a stream much frequented by fish.


Definition: A dance move of the 1960s in which the arms are moved in a freestyle swimming manner.

icon arrow

swim

Phonetic: "/swɪm/"

Part Of Speech: verb


Definition: To move through the water, without touching the bottom; to propel oneself in water by natural means.


Definition: To become immersed in, or as if in, or flooded with, or as if with, a liquid

Example: a bare few bits of meat swimming in watery sauce


Definition: To move around freely because of excess space.


Definition: To traverse (a specific body of water, or a specific distance) by swimming; or, to utilize a specific swimming stroke; or, to compete in a specific swimming event.

Example: For exercise, we like to swim laps around the pool.


Definition: To cause to swim.

Example: Half of the guinea pigs were swum daily.


Definition: To float.

Example: sink or swim


Definition: To be overflowed or drenched.


Definition: To immerse in water to make the lighter parts float.

Example: to swim wheat in order to select seed


Definition: To test (a suspected witch) by throwing into a river; those who floated rather than sinking were deemed to be witches.


Definition: To glide along with a waving motion.

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!

Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!