desnatada

Kullanım örnekleri

desnatada
skimmed
icon arrow

skimmed

Part Of Speech: verb


Definition: To pass lightly; to glide along in an even, smooth course; to glide along near the surface.


Definition: To pass near the surface of; to brush the surface of; to glide swiftly along the surface of.


Definition: To hasten along with superficial attention.


Definition: To put on a finishing coat of plaster.


Definition: To throw an object so it bounces on water (skimming stones)


Definition: To ricochet


Definition: To read quickly, skipping some detail

Example: I skimmed the newspaper over breakfast.


Definition: To scrape off; to remove (something) from a surface


Definition: To clear (a liquid) from scum or substance floating or lying on it, by means of a utensil that passes just beneath the surface.

Example: to skim milk; to skim broth


Definition: To clear a liquid from (scum or substance floating or lying on it), especially the cream that floats on top of fresh milk

Example: to skim cream


Definition: To steal money from a business before the transaction has been recorded, thus avoiding detection.


Definition: To surreptitiously scan a payment card in order to obtain its information for fraudulent purposes.


Definition: To become coated over.

İngilizce Türkçe Cümle Çevirmeni

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!